Dyqani

Capri Relax

Almex Contract Furniture

Kërkoni cmim nga shitësi

Poltronë alumini Capri Relax me shpinë të rregullueshme sipas 5 pozicioneve dhe e endur me litar ecowicker. Jastëkë të veshur me pëlhurë akrilike.

Mbështetëse këmbësh prej alumini.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Capri Relax”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *