Alice

Almex Contract Furniture

Kërkoni cmim nga shitësi

Karrigia Alice është e përshtatshme për përdorim të brendshëm. Ajo është e pajisur me aksesorin ku mund të vendoset tableti ose një bllok shënimesh, gjë që e bën shumë praktike për ambjente ku mbahen konferenca dhe mbledhje. Karrige praktike e cila mund të stivohet. Vjen në ngjyrë të bardhë.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Alice”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *