Dyqani

Divani Lisa

Almex Contract Furniture

Kërkoni cmim nga shitësi

I ngurtë por mikpritës, divani Lisa Sofa Club garanton qëndrueshmëri dhe siguri falë kornizës metalike të tij. Mbështetja e endur është bërë nga PVC. Jastëkët e bëshëm ju mirëpresin butësisht dhe i rezistojnë motit dhe konsumimit pa probleme.

Kategori: , Etiketa: ,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Divani Lisa”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *