Dyqani

Little Queen of Love

Almex Contract Furniture

Kërkoni cmim nga shitësi

Dizajni nga Moro e Pigatti
Mbretëresha e Vogël e Dashurisë është modeli më i vogël i kolltukut ikonik Mbretëresha e Dashurisë. Little Queen of Love nga Almex  është ideal për fëmijët dhe për zona të vogla.
Mbretëresha e Vogël e Dashurisë ruan të njëjtën pasuri me detaje si kolltuku i madh, po në dimensione të mininizuara. Stili barok i formave të tij dhe stili pop prej polietilenit e bëjnë Little Queen of Love një yll të vogël në çdo dhomë ku ndodhet, si për ambjete hotelerie ashtu edhe për ato rezidenciale!
Rezistente dhe shumëngjyrëshe, Mbretëresha e Vogël e Dashurisë është ideale si për ambjente të brendshme ashtu dhe të jashtme.

Kategori: Etiketa: , , ,

Përshkrim

Dizajni nga Moro e Pigatti

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Little Queen of Love”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *