Dyqani

Stoli Guliver

Almex Contract Furniture

Kërkoni cmim nga shitësi

Koleksioni i stolave Guliver karakterizohet nga një ulëse ergonomike dhe kompakte, ideale për aranzhime me densitet të lartë. Stolat mund të kenë një zgjedhje të bazave: metal të kromuar; ose metali me teknopolimer, në të njëjtën ngjyrë të sediljes. Guliver është i rregullueshëm në lartësi dhe lëvizje.

Kategori: Etiketa: , , ,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Stoli Guliver”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *