Dyqani

Stoli Swing

Almex Contract Furniture

Kërkoni cmim nga shitësi

Një stol tërheqës dhe asimetrik i dizajnit, një ikonë e prakticitetit elegant, Swing ka një ulëse teknopolimer me shkëlqim. Rrotullohet dhe i rregullueshëm në lartësi, përshtatet në mënyrë perfekte në hapësirën rreth tij, duke marrë menjëherë qendrën e vëmendjes.

Kategori: Etiketa: , , , , ,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Stoli Swing”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *