Dyqani

Tolomeo Lamp

ABIESSE shpk

Kërkoni cmim nga shitësi

Michele De Lucchi, Tolomeo Lamp, i projektuar në bashkëpunim Artemide, u nderua me çmimin Compasso d’Oro në 1989, duke fituar njohje mbarëbotërore për shkrirjen e përsosur të dizajnit dhe inxhinierisë. Që atëherë, Koleksioni Tolomeo është rritur për të përfshirë një shumëllojshmëri të madhësive dhe stileve, secila duke filluar me një bazë të madhe dhe duke përfunduar me një kokë rrotulluese plotësisht të rregullueshme. Në mes, trupi me shumë krahë është gjithashtu plotësisht i rregullueshëm, që ofron pozicione të pafundme në të cilat mund të përhapet drita.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Tolomeo Lamp”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *