Dyqani

Last Order

ABIESSE shpk

Kërkoni cmim nga shitësi

Dizajni nga

Michael Anastassiades

Flos

Përshkrim

Last Order është evolucioni i një ndriçuesi tavoline të dizajnuar edhe më parë nga Michael Anastassiades. Ky ndriçues tavoline i vogël dhe i hollë është i lëvizshëm dhe i karikueshëm. Ai shpërndan dritën përmes një baze elegante në xham të pastër, forma e të cilit risjellë arkitekturën e kolonave të Greqisë së Lashtë. Xhami është në dispozicion në dy versione: i butë, për një pamje më minimale, bashkëkohore, ose me kapilarë, për një elegancë të përjetshme.

Mbulesa e sipërme është në dispozicion në kombinime të ndryshme të ngjyrave ose finiturave metalike: bakër dhe bronz saten për versionin e brendshëm, çelik i pandryshkshëm i lëmuar dhe veshja e opalit të gjelbër për jashtë.

Koha e nevojshme për të karikuar pajisjen plotësisht është 3 orë. Me pajisjen e ndezur në intensitet 100%, autonomia pa kabëll është 6 orë (më shumë se 24 orë autonomi mund të arrihet duke zvogëluar intensitetin). Pas 6 orësh, intensiteti automatikisht zvogëlohet në 20% dhe njoftohet nevoja për rimbushje.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Last Order”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *