Dyqani

Reeds Outdoor

ABIESSE shpk

Kërkoni cmim nga shitësi

Dizajni nga

Klaus Begasse, 2013

Artemide

Përshkrim

Ashtu si kërcejtë e kallamit, shtatë shufrat plastike të Artemide Reeds Outdoor IP67 arrijnë drejt qiellit, duke mahnitur menjëherë shikuesit e tyre. Sidomos kur ndizet, ky ndriçues kopshti shpalos një efekt magjepsës kur shkëlqen në atmosferë sikur të jetë i rrethuar nga xixëllonja. Shufrat e ndriçimit të Reeds IP67 janë fiksuar në një bazë të parregullt të bërë nga polikarbonati dhe çeliku inox, i cili mund të lidhet si një mozaik me pjesët e tjera të bazave. Kjo lejon që imagjinata e përdoruesit të mos kufizohet në kompozimin e këtij ndriçuesi të jashtëm.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Reeds Outdoor”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *