Net

ABIESSE shpk

Kërkoni cmim nga shitësi

Dizajni nga

Paolo Ulian

Zava

Përshkrim

NET është një ndriçues me një prirje të fortë skulpturore. Shpërndarësi i tij është bërë nga një fletë çeliku e sheshtë e prerë me lazer bazuar në linja koncentrike, alternative. Këto e shndërrojnë atë në një rrjetë të trashë që lejon shpërndarësin të mundësojë zgjidhje elegante pafund. Ndriçuesi mund të marrë forma të thjeshta dhe të pastra duke u përshtatur në mjediset diskrete dhe minimale ose ato komplekse gjeometrike dhe skulpturore duke i dhënë ambientit karakter dhe duke pasuruar shtëpitë apo hapësirat publike. Kur është i ndezur, NET projekton një efekt dekorativ të këndshëm në mure. Ndriçuesi është gjithashtu i disponueshëm në versionin e varur, të tokës dhe të tavolinës.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Net”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *