Dyqani

Sempre Mia

ABIESSE shpk

Kërkoni cmim nga shitësi

Dizenjuar nga:

Mario Nanni

Përshkrim

Mario Nanni projektoi koleksionin Sempre Mia për Viabizzuno, unike në formën e saj. Sempre Mia është një ndriçues tavani, e përshtatshme për përdorim në ambiente të brendshme, e bërë nga dy profile bronzi të cilat krijojnë një trajektore të elektrizuar për të furnizuar burimet e shpërndara të dritës led, të pajisura me qelq të lëmuar dhe shpërndarës kristali dhe kabllo pendant prej bronzi. Në dispozicion në versione: sempre mia 1000mm, sempre mia 2000mm, sempre mia 3000mm.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Sempre Mia”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *