Dyqani

Poldina

ABIESSE shpk

Kërkoni cmim nga shitësi

AI Lati

Përshkrim

Poldina, një ndriçues tavoline i rimbushshëm nga AI Lati Lights përqendrohet në estetikën e përjetshme me funksionalitete moderne. Pavarësisht nëse vendoset brenda ose në një hapësirë të jashtme, Poldina siguron ndriçim të sigurt për përdorim të përditshëm. Një shpërndarës në krye të ndriçuesit transmeton edhe ndriçimin e orientuar poshtë. Si një ndriçues i karikueshëm, Poldina mund të ndricojë deri në 9 orë. Ndërtimi pa tel i Poldina-s e bën atë të përshtatshme për përdorim dekorativ dhe funksional.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Poldina”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *