Dyqani

Drylight Outdoor

ABIESSE shpk

Kërkoni cmim nga shitësi

Dizajni nga

Studio Stile Masiero

Përshkrim

DRYLIGHT është zemra e teknologjisë që qëndron pas këtij projekti të stilit interesant. Ai është rezultat i viteve të hulumtimit të kryer nga departamenti R&D i Masiero, i cili ka arritur të zhvillojë një teknologji që ka zgjidhur në mënyrë efektive dhe përfundimtare tre probleme, të cilat deri më tani dukeshin të pazgjidhshme:

 

  • Mbrojtja ndaj ujit dhe pluhurit, rezistente ndaj korrozionit
  • Rezistenca ndaj tensionit, erës dhe ndikimeve të tjera
  • Lehtësia, modulariteti dhe instalimi i lehtë

 

Teknologjia DRYLIGHT, një patentë industriale e regjistruar, lejon MASIERO të ofrojë një linjë të plotë të produkteve të ndriçimit të jashtëm me një nivel mbrojtjeje IP65. Falë kësaj teknologjie, tani është e mundur të përshtatet çdo ambient në natyrë me llambadarë të stilit venecian, me të njëjtën siguri si një ndriçues i rregullt në natyrë.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Drylight Outdoor”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *