Dyqani

Bellhop

ABIESSE shpk

Kërkoni cmim nga shitësi

Designed by

Edward Barber & Jay Osgerby, 2018

Flos

Përshkrim

Bellhop është një ndriçues tavoline i lëvizshëm që evokon frymën e një qiriu modern: mund të zhvendoset lehtësisht nga dhoma në dhomë, duke hedhur një lumë me dritë të drejtpërdrejtë kudo që e vendos.

I lëvizshëm, i rikarikueshëm dhe pa tel, Bellhop është një ndriçues LED modern i lëmuar. Dizajnuar fillimisht nga dizajnerët e njohur Edward Barber dhe Jay Osgerby për Muzeun e Dizajnit në Londër. Realizuar për shekullin e 21, Bellhop karikohet përmes një mikro USB-C dhe mban një karikim deri në 24 orë.

Çelësi i shtypjes i vendosur në bazë siguron funksionin e zbehjes së ndriçimit me 4 hapa. Treguesi i statusit të baterisë është pozicionuar poshtë bazës. Përfshihet kabllo karikimi USB-C. Mundësohet karikimi i baterisë USB në prizë me priza të këmbyeshme.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Bellhop”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *