Dyqani

Ether

ABIESSE shpk

Kërkoni cmim nga shitësi

Dizenjuar nga:

Patrick Jouin

Përshkrim

Ether është një ndriçues pendant teatral, brilant dhe madhështor nga Leucos. Projektuar nga Patrick Jouin, llambadari Ether është i disponueshëm në tre madhësi, Ether S90, Ether S dhe Ether S150. Dizajni i saj i veçantë është kryesisht për shkak të mënyrës se si formohen “guralecat”. Një ndriçues i bërë me një disk metalik, ku çdo pjesë është e fryrë me dorë dhe e zbehur individualisht, duke garantuar një pajisje unike çdo herë. Drita shkëlqen poshtë nga maja e ndriçuesit dhe krijon një ndjenjë të flluskave prej qelqi që lundrojnë deri në tavan, duke i shtuar personalitet dhomës. Padyshim një ndriçues befasues, unik i cili do të tërheqë vëmendje.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Ether”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *