Box

ABIESSE shpk

Kërkoni cmim nga shitësi

Dizajni nga:

Franco Zavarise

Zava

Përshkrim

Box është një ndriçues i disponueshëm në të gjitha versionet – ndriçues toke, tavoline, mural dhe tavanor – i cili i bën homazh llambës tradicionale. Dhe e bën këtë duke e mbyllur llambën në një kornizë metalike që nxjerr në pah format e saj. Ndriçuesi Box mund të personalizohet me të gjitha llambat e reja LED në stilin vintage.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Box”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *