Dyqani

Outgraze50

ABIESSE shpk

Kërkoni cmim nga shitësi

Dizajni nga

Flos Outdoor

Përshkrim

Dritë përtej dritës: Një efekt i shtresëzuar, me një perde që lan arkitekturën, duke e nxjerrë në pah atë, me zgjidhje perfekte për çdo lartësi dhe konfigurim, të paraqitura në një koleksion teknik të pasur dhe funksional. Outgraze kërkon dhe gjen performancë në çdo detaj: LED efikas i cilësisë më të lartë, optikë precize dhe zgjedhje e gjerë e optikës së instalimit, gjithashtu në një linjë të vazhdueshme për një efekt drite pa zgjidhje të vazhdimësisë, duke garantuar fleksibilitetin e kërkuar për t’u integruar në mënyrë perfekte në çdo projekt.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Outgraze50”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *