Dyqani

ZERO2

ABIESSE shpk

Kërkoni cmim nga shitësi

Sistem ndriçimi i varur

Franco Zavarise

Zava

Catalogo_Zava_2020-129

Përshkrim

Karakterizuar nga një kabllo e vetme gjysmë-opake e zezë koaksiale që përbën një vijë të vazhdueshme midis burimeve të ndryshme të dritës, sistemi i ndriçimit ZERO2 mund të kompozohet nga katër abazhurë të ndryshëm: Bull, Mark, Nox dhe Vox. Mund të përdoren edhe kombinime të ndryshme si Bull dhe Mark ose Nox dhe Vox në të njëjtin sistem ZERO2, me një kabllo të vetme me bosht të përbashkët. Çdo kapje në tavan lejon të montoni më së shumti 10 pajisje ndriçimi për Bull dhe Mark, 3 për Nox dhe Vox dhe maksimumi 30 metra linear të kabllit koaksial. Nqs përzierni kompozime, do të ishte e nevojshme të përdoren më shumë kapje.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “ZERO2”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *