Dyqani

Moonlight

ABIESSE shpk

Kërkoni cmim nga shitësi

Designer: ABS Studio

Design year: 2016

Tipology: Wall lamps; Ceiling lamps

Bulbs:/W LED 24W 3200lm 4000K /WW LED 24W 3040m 3000K /XW LED 24W 2848lm 2700K

Sources: LED

Light: Diffuse

IP degree:40 measuresØ 70cm net

Weight: 3kg

Final details: 01 White

Përshkrim

Projektuar nga ABS studio për EGOLUCE, ‘Moonlight’ është një ndriçues tavanor dhe mural që lëshon dritë në mënyrë radiale. I bërë prej materiali MDF (medium-density fibreboard), paneli i përparmë rrethor i ndriçusit të jep mundësinë ta lyesh me bojë gjatë ose pas instalimit. Për më tepër, versioni më i vogël mund të vishet me një disk pasqyre, fletë ari, fletë argjendi ose finitura të dërrasës së zezë ku mund të shkruash sipër. Kjo lejon që elementë të shumtë, me madhësi dhe finitura të ndryshme, të mbivendosen për të formuar kompozime unike të përshtatura për një hapësirë specifike.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Moonlight”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Mund t’ju pëlqejnë edhe…