Dyqani

Romeo Outdoor

ABIESSE shpk

Kërkoni cmim nga shitësi

Dizajni nga

Philippe Starck

Flos

Përshkrim

«Shiu ra, ra për ditë, muaj, vite … Gjithçka u zhduk, kafshët, bimët, problemet, stilistët, madje edhe engjëjt kishin pendë të lagura. Në natën e dendur, ne menduam se mund të shihnim vezullime, pastaj drita, dhe pastaj shkëlqime të ndritshme. Ishin ndriçuesit Flos, deri në Itali. Ata ishin përshtatur, ishin bërë të papërshkueshëm nga uji. Ata nuk po mbijetonin më, por po jetonin për lumturinë e vetme, më të madhe të amebave fosforeshente. Një mrekulli. » – Kështu e përshkruan Philippe Starck ndriçuesin Romeo Outdoor për Flos.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Romeo Outdoor”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *