Shezlong Taormina

Almex Contract Furniture

Kërkoni cmim nga shitësi

Karriget gjysmë te shtrira dhe shezlongët me rehati absolute për të krijuar oazin tuaj të relaksimit dhe kënaqësisë në çdo ambient të jashtëm.

Përbërja: 100% akrilik i lyer. Pesha 280 gram / m2. Finitura: Teflon me trajtim rezistent ndaj njollave dhe mykut. Rezistencë ndaj rrezeve të diellit.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Shezlong Taormina”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *