Dyqani

Poltrona Nadia

Almex Contract Furniture

Kërkoni cmim nga shitësi

Poltronë modern në natyrë Bamboo Look, e bërë nga kornizë alumini në ngjyrë kafe, të veshur me litarë të thurur ne sedilje dhe shpinore ngjyrë gri.
Një poltronë me cilësi të shkëlqyeshme dhe ndërtim me thurje të punuar me dorë në sediljen e saj.

Ideale për zonat e ngrënies, por edhe për shtëpinë tuaj, do t’ju japë rehati dhe pushim.

Përmasat: 56x60x78 cm.

Kategori: Etiketa: , , , ,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Poltrona Nadia”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *