Dyqani

Poltrona Marcel

Almex Contract Furniture

Kërkoni cmim nga shitësi

Marcel është një divan modular me linja të buta dhe befasuese, që frymëzon qetësinë dhe ndjenjën e relaksimit. Projektuar si një divan i montueshëm, Marcel ka pjesë modulare që mund të montohen për t’iu përshtatur çdo nevoje të personalizuar mobilimi. Marcel është pjesa e përsosur e mobiljeve për krijimin e një hapësire relaksuese dhe private pranë pishinës ose në kopsht.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Poltrona Marcel”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *