Panky

Almex Contract Furniture

Kërkoni cmim nga shitësi

Panky është sistemi modular dhe i personalizueshëm i ndenjëseve për mobilimin e zonave të pritjes, i bazuar në kornizën e mbajtësit të vitit 2027 që e lejon atë të kombinohet me orenditë operative të zyrës. Krijimi i një konfigurimi Panky përfshin 3 hapa të thjeshtë: zgjidhni kornizën, e disponueshme në 3 gjatësi; kompozoni divanin me jastëkë, jastëkë me shpinë dhe/ose mbështetëse krahu; dhe në fund bashkojeni përbërjen me lidhje 45° ose 90°.

Kategori: Etiketa: , , ,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Panky”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *