Dyqani

SMARTIA FC60 sistem rrethimi prej alumini

Alumil Albania

Kërkoni cmim nga shitësi

SMARTIA FC60 është një sistem rrethimi i kompletuar prej alumini me profile mbushëse sipas zgjedhjes suaj (alumin, Woodalux®) bashkangjitur kolonave, kryesisht në pjesën e jashtme. Ofron një dizajn të vazhdueshëm, linear dhe shoqërohet me zgjidhje funksionale të portave me një kanat të vetëm, me dy kanate dhe me rrëshqitje.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “SMARTIA FC60 sistem rrethimi prej alumini”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *