Dyqani

Supreme S650 e-Motion

Alumil Albania

Kërkoni cmim nga shitësi

Sistem me rrëshkitje automatike i izoluar

Përshkrim

SUPREME S650 e-MOTION është versioni i automatizuar i serisë SUPREME S650 PHOS. Dizajni elegant dhe automatizimi elektrik që ofrojnë lehtësi maksimale përdorimi, e bëjnë atë një zgjidhje perfekte për projektet që kërkojnë shtrirje dhe hapsira të gjera mbresëlënëse me pamje të pandërprerë, si dhe rehati absolute.

Avantazhet

  • Përmirësim i ndriçimit natyral në sajë të dizajnit minimal të sistemit dhe sipërfaqeve të gjera të xhamit
  • Lehtësi maksimale e përdorimit dhe funksionalitet të lartë falë lëvizjes automatike
  • Kursime të larta të energjisë në sajë të efikasitetit të jashtëzakonshëm të energjisë
  • Niveli i sigurisë së lartë
  • Izolim i jashtëzakonshëm i zërit
  • Lehtësia e aksesit sipas specifikimeve për personat me nevoja të veçanta dhe fëmijët
  • Shumëllojshmëri të gjerë të tipologjive
  • Ideale për shtrirje jashtëzakonisht të gjera
  • Zgjidhje të veçanta të hoteleve

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Supreme S650 e-Motion”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *