Dyqani

Dyer me palosje me izolim termik SUPREME SF85

Alumil Albania

Kërkoni cmim nga shitësi

Dyer me palosje me izolim termik SUPREME SF85

 

Përshkrim

Sistem dyersh me palosje, me izolim termik mjaft cilësore me mekanizëm funksionimi me rrëshqitje në pjesën e poshtme, e i cili kombinon pamje estetike minimale me një performancë të shkëlqyer, dimensione shumë të mëdha me linja të dukshme mjaft të ulta, mbrojtje e lartë kundër vjedhjeve.

Avantazhet :

  • Dimensione shumë të mëdha përsa i përket lartësisë (deri në 4.0m),
  • Gjerësia e fletës (deri në 1.5m)dhe gjerësi totale (pothuaj “infinit”).
  • Elegancë dhe dizenjim minimal absolut si edhe linja të dukshme jashtëzakonisht të reduktuara.
  • Larmishmëri mjaft e madhe zgjidhjesh me numër fletësh tek ose çift, konstruksione këndore, opsione të fletëve gjysëm strukturale, me hapje nga brenda ose nga jashtë.
  • Performancë jashtëzakonisht e mirë përsa i përket përshkueshmërisë të ajrit, rezistencës së erës si edhe depërtueshmërisë së ujit.
  • Kursime të rëndësishme në lidhje me energjinë dhe koston për hir të izolimit termik ekselent si edhe vlerave-U.
  • Nivele mjaft të larta sigurie dhe mbrojtje kundër vjedhjes, duke realizuar në të gjithë sektorët e sistemit, standartet e sigurisë.
  • Operim i qetë dhe funksionalitet me jetëgjatësi dhe të pandërprerë.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Dyer me palosje me izolim termik SUPREME SF85”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *