Smartia M9660

Alumil Albania

Kërkoni cmim nga shitësi

Hinged insulated system

Përshkrim

SMARTIA M9660 është një sistem i izoluar me hapje me dy pozicione për zonat me një klimë më të ngrohtë, duke siguruar ndërtime me cilësi të lartë dhe aplikimin e tipologjive të ndryshme me performancë të konsiderueshme termike. Është ideale për rinovimet, duke kombinuar sigurinë dhe funksionalitetin, pa kërkuar kosto të larta investimi.

Avantazhet

  • Vlera shumë e mirë në raport parash
  • Kursime të larta të energjisë për shkak të efikasitetit të lartë të energjisë në sistem
  • Rritja e nivelit të sigurisë
  • Niveli i lartë i izolimit të zërit
  • Lehtësia e përdorimit dhe funksionaliteti i lartë
  • Dizajn modern për dritare me linja të drejta ose të lakuara
  • Cilësi e lartë me performancë të certifikuar
  • Rritja e ngarkesave statike dhe funksionaliteti në rast të kushteve të rënda të motit
  • Dyert hyrëse me lehtësi aksesi sipas specifikimeve për njerëzit me nevoja të veçanta

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Smartia M9660”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *