Dyqani

Sistem i izoluar me hapje SMARTIA S67 PHOS

Alumil Albania

Kërkoni cmim nga shitësi

Sistem i izoluar me hapje SMARTIA S67 PHOS

Përshkrim

SMARTIA S67 PHOS ofron sisteme moderne minimale me kanat dhe pjesë të fshehura. Ky version maksimizon dritën natyrale falë gjerësisë së dukshme të profilit të aluminit prej vetëm 72 mm. Izolimi dhe performanca e shkëlqyer termike e tij në aspektin e përshkueshmërisë së ajrit, ujit dhe ngarkesës së erës, e bën atë ideal për projektet e kërkuara. Avantazhet: Kursim i lartë energjie falë performancës së jashtëzakonshme termike Dritë natyrale e shtuar prej dizajnit minimal të sistemit Lehtësi përdorimi dhe funksionalitet i lartë Niveli i lartë sigurie Dizajn modern Lehtësia e qasjes sipas specifikimeve për personat me nevoja të veçanta dhe fëmijët Shumëllojshmëri të gjerë të tipologjive dhe zgjidhjeve Rritja e ngarkesave statike dhe funksionaliteti në rast të kushteve të rënda të motit

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Sistem i izoluar me hapje SMARTIA S67 PHOS”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *