Dyqani

Sistem Atriumi SMARTIA M10800

Alumil Albania

1.00

Sistem Atriumi SMARTIA M10800

Përshkrim

SMARTIA M10800 është një sistem komplet i izoluar për atriume, është ideal për ndërtime të rënda dhe mund të përmbushë në mënyrë efektive të gjitha kërkesat arkitektonike, si për shembull krijimi i poligoneve të thjeshta, komplekse dhe konservatore. Avantazhet Efiçiencë e mjaftueshme e energjisë Rritje e nivelit të komfortit Rritje e nivelit të sigurisë Rritje e përqendrimit të dritës natyrale Cilësi e lartë dhe performancë e garantuar Rritja e qëndrueshmërisë dhe funksionalitetit në kushte ekstreme të motit Alternativa të mëdha në lidhje me zgjidhjet e veçanta, të përshtatura Lehtësia e përdorimit me mundësinë e lëvizjes elektronike

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Sistem Atriumi SMARTIA M10800”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *