Dyqani

Sistem me hapje I izoluar SMARTIA M20650

Alumil Albania

Kërkoni cmim nga shitësi

Sistem me hapje I izoluar SMARTIA M20650

Përshkrim

SMARTIA M20650 është një sistem me hapje i izoluar me dizajn modern, duke përdorur një profil të fshehur që ofron një kontakt minimal me dritaret dhe dyert. Është një zgjidhje e jashtëzakonshme për ndriçimin maksimal natyral. Avantazhet : Vlerë shumë e mirë në raport parash Kursime të larta të energjisë për shkak të efikasitetit të lartë të energjisë në sistem Rritja e nivelit të sigurisë Niveli i lartë i izolimit të zërit Përmirësim i dritës natyrale falë kanatit të fshehur Lehtësia e përdorimit dhe funksionaliteti i lartë Cilësi e lartë me performancë të certifikuar të kornizimit Rritja e ngarkesave statike dhe funksionaliteti në rast të kushteve të rënda të motit

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Sistem me hapje I izoluar SMARTIA M20650”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *