Dyqani

Sistem me hapje i izoluar SMARTIA S67

Alumil Albania

Kërkoni cmim nga shitësi

Avantazhet : Vlerë shumë e mirë përsa i përket aspektit financiar Kursime të larta të energjisë për shkak të efikasitetit të lartë të energjisë në sistem Rritja e nivelit të sigurisë Niveli i lartë i izolimit të zërit Lehtësia e përdorimit dhe funksionaliteti i lartë Dizajn modern për dritare me linjë të drejtë ose të harkuar Lehtësi aksesi sipas specifikimeve për personat me nevoja të veçanta dhe fëmijët Cilësi e lartë me shfaqje të certifikuara Rritja e ngarkesave statike dhe funksionaliteti në rast të kushteve të rënda të motit

Përshkrim

SMARTIA S67është sistemi i ri i plotë i hapjes me dy pozicione i ALUMIL, i cili kombinon performancat e shkëlqyera izoluese termike së bashku me fleksibilitetin e lartë të ndërtimit dhe dizajnin e jashtëzakonshëm.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Sistem me hapje i izoluar SMARTIA S67”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *