Dyqani

Asko Coffee Machine

Vanto Home

Kërkoni cmim nga shitësi

Me këtë model paisjeje nga ASKO kafeja juaj perfekte është vetëm një hap larg. Me një filozofi unike ndërveprimi dhe kontrolli të bazuar në një ndërfaqe me prekje TFT, ju keni të gjitha mundësitë për ta përgatitur kafenë pikërisht në mënyrën që dëshironi. Ndërfaqja përbëhet nga mbi 50 programe, opsione dhe cilësime të ndryshme. Për shembull, madhësia e personalizueshme e pijeve, përzgjedhja e gjuhës, shpëlarja automatike, dhe vendosja e ujit të nxehtë. Të gjithë komponentët e përdorimit të përditshëm janë lehtësisht të lëvizshëm dhe shumë të lehtë për t’u pastruar. Nuk nevojiten detergjentë kimikë për të larë paisjen, madje edhe puna e pastrimit kërkon një pastrues të thjeshtë natyror në vend të tabletave të zakonshme kimike të rrezikshme.

Makinën e kafes ASKO e gjeni te Vanto Showroom

Kategori: Etiketa: ,

Përshkrim

-Skremim i përsosur i qumështit

-Enë termike për qumështin

-Sistem i automatizuar për pastrimin

-Mbajtëse e adaptueshme për filxhanët

-4 ndriçues LED

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Asko Coffee Machine”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *