Dyqani

Aspiratori Falmec – ‘Sophie’

Vanto Home

Kërkoni cmim nga shitësi

Falmec ka punuar gjithmonë me dizenjues me përvojë, për të krijuar produkte unike. EMO DESIGN, i themeluar nga Lukasz Bertoli dhe Carlo Ciciliot, është një ekip projektuesish dhe specialistësh që besojnë tek risitë si avantazhe konkuruese për kompanitë. Kjo studio ka dizenjuar një nga aspiratorët më të suksesshëm të Falmec, ‘Sophie’- Circle Tech, e vlerësuar me çmimin ‘Red Dot Design’ në vitin 2010 si përfaqësues i një dizajni bashkëkohor dhe tërheqës.

Falmec ka zhvilluar me sukses stilin dhe identitetin e çdo produkti, duke kombinuar elegancën, vëmendjen ndaj detajeve dhe ofron zgjidhje ideale për çdo ambient, shije dhe dëshirë.

-Circle Tech, është një formë e re aspirimi mundësuar nga Falmec, e pajisur me një sistem inovativ që integron thithjen dhe filtrimin në një trup të vetëm.

Koleksionin e veçantë të aspiratorëve Falmec e gjeni në showroomin Vanto, si partner ekskluziv për Shqipërinë.

Kategori: Etiketa: , ,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Aspiratori Falmec – ‘Sophie’”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *