Dyqani

Dyson, aleati juaj besnik!

Vanto Home

Kërkoni cmim nga shitësi

Nga pastrimi i çdo qosheje e deri tek eleminimi i të gjitha grimcave të pluhurit dhe qimeve të miqve katërputrosh në shtëpi, Dyson V8+ Animal është aleatja juaj besnike!

Për krijimin e Dyson V8+ Animal, studiuesit kanë shpenzuar vite duke analizuar tipologji të ndryshme papastërtish dhe veçanërisht të qimeve të kafshëve.

Teknologjia e pastrimit të kokës Dyson Motorbar përmban fije të forta najloni, që integrohen në thellësi të sipërfaqeve për t’u pastruar (qilim, divan, bagazh makine, etj), për të kapur edhe papastërtitë më ‘kokëforta‘.
Pluhuri dhe qimet mund të ngjiten pas objekteve statike mbi dysheme apo parket, por filamentet antistatike të fibrave të karbonit që Dyson zotëron, arrijnë në thellësi për të çliruar edhe grimcat më të imëta.

Të gjithë e duan, ndaj Vanto e sjell më pranë jush me cmime promocionale gjatë gjithë muajit Nëntor!

Vanto Showroom gjendet te Kompleksi Delijorgji.

Përshkrim

  • Deri ne 40 minuta perdorim te plote​
  • Pastrim me i thjesht ne perditshmeri​
  • Kapacitet koshi prej 0.5 l​
  • Perfshihen 7 aksesore pastrimi​

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Dyson, aleati juaj besnik!”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *