People

Almex Contract Furniture

Kërkoni cmim nga shitësi

People është një karrige e rehatshme me sharm të madh dhe tërheqje vizuale, e aftë për t’i dhënë një prekje elegante dhe personalitet çdo shtëpie apo hapësirave publike. E gjithë struktura e karriges (pjesa e mbështetëses dhe ulëses) është prej polikarbonati dhe ka një efekt amortizues. Këmbët në dru të lehtë ngjyrë hiri pasurojnë dizajnin e produktit me një kombinim shumë elegant. People është një karrige shumë komode dhe elegante dhe gjithashtu është testuar për përdorim të përditshem.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “People”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *