Dyqani

Teknologjia Dyson, për një zyrë më pak toksike

Vanto Home

Kërkoni cmim nga shitësi

Sistemi më i avancuar i filtrimit i Dyson kombinon një sensor të saktë të formaldehidit në gjendje të ngurtë me një filtër unik katalitik që shkatërron vazhdimisht formaldehidin. Një filtër i karbonit të aktivizuar heq gazet dhe aromat dhe një filtër HEPA kap 99,97% të grimcave me madhësi 0,3 mikron. Pastruesit Dyson kanë teknologji të fuqishme Air Multiplier™ për të pastruar të gjithë dhomën.

Ndien dhe kap automatikisht ndotësit për ajër më të pastër. Pastruesit Dyson janë plotësisht të çertifikuar me standardin HEPA H13, 1 duke parandaluar rrjedhjen e ndotësve përsëri në ajër. Pra, ajo që hyn brenda, qëndron brenda.

Kategori: Etiketa: ,

Përshkrim

-Ndjen, kap dhe kap automatikisht ndotësit për ajër më të pastër

-Detekton dhe shkatërron

-Pastron të gjithë hapësirën e dhomës

-50% ajër më i pastër*

-Detekton viruse si H1N1

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Teknologjia Dyson, për një zyrë më pak toksike”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *