Arco

ABIESSE shpk

Kërkoni cmim nga shitësi

Flos feston përvjetorin e gjashtëdhjetë të Arco-s legjendar me një edicion të jashtëzakonshëm dhe te limituar.

Duke përdorur një proçes që nuk ekzistonte 60 vjet më parë, Arco K 2022 Limited Edition hedh një dritë mbi strukturën e vetë ndriçuesit, duke tërhequr shikimin përgjatë harkut drejt bllokut kristal inovativ. Në çdo aspekt tjetër, ndriçuesi Arco që ne njohim dhe duam mbetet i pandryshuar.

Arco K 2022 Limited Edition rikthen ndriçuesin ikonik që revolucionarizoi botën e dizajnit. Krijuar nga Achille dhe Pier Giacomo Castiglioni në vitin 1962, në të njëjtin vit që u themelua vetë Flos, Arco zë një vend të veçantë në shtëpitë dhe zemrat në të gjithë botën.

Kategori: Etiketa: , ,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Arco”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *