Dyqani

Ndriçuesi Moon

ABIESSE shpk

Kërkoni cmim nga shitësi

Ndriçuesi Moon lindi nga një ëndërr…ideja për ta sjellë Hënën në shtëpi.

Hëna siç e shohim nga këtu poshtë në Tokë ka mijëra hije dhe nuanca. Kur është e mbushur, frymëzon gëzim tek njerëzit që e shikojnë të kthehet. Është magji dhe si çdo magji e mirë, funksionon çdo herë. Secili ka hënën e tij ose të saj. Ndriçuesi Moon u krijua nga ëndrra për të vendosur hënën brenda shtëpisë tuaj. Letra japoneze e përdorur në pjesën e jashtme është bërë me dorë, kështu që çdo llambë është unike dhe e ndryshme.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Ndriçuesi Moon”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *