Dyqani

SUPREME SD95

Alumil Albania

Kërkoni cmim nga shitësi

Sistemi SUPREME SD95 i përket serive të ALUMIL-it për dyer hyrëse me standarde të kualitetit të lartë. Sistemi përfshin një gamë të plotë termike profilesh me dizajn të drejtë për linjë tërësisht ndërtimesh që ofrojnë funksionalitet të lartë. Garantimi i shumë opsioneve të mbushjes duke përfshirë panelet prej alumini ose xhami, SD95 SUPREME mund të përmbushë tendencat arkitektonike dhe estetikën më të kërkuar.

Përshkrim

  • Dizajn modern
  • Niveli i lartë sigurie
  • I lehtë për tu aksesuar sipas specifikimeve për personat me nevoja të veçanta dhe fëmijët
  • Shumëllojshmëri të gjerë të tipologjive
  • Kursime të jashtëzakonshme të energjisë
  • Izolim i jashtëzakonshëm i zërit
  • Lehtësia e përdorimit dhe funksionaliteti i lartë
  • Cilësi të jashtëzakonshme me shfaqje të certifikuara

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “SUPREME SD95”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *