Dyqani

Fly Candle Fly

ABIESSE shpk

Kërkoni cmim nga shitësi

Dizenjuar nga:

Georg Baldele

Përshkrim

Fly Candle Fly është një ndriçues elegant pendant nga Ingo Maurer. Është bërë nga një qiri dylli i thjeshtë që duket sikur noton dhe krijon një atmosferë të ngrohtë me dritën e tij. Burimi magjepsës i dritës është imazhi i thjeshtësisë dhe elegancës. Ndriçuesi i varur përbëhet nga një qiri dylli me një tel të hollë, të hedhur në mënyrë të integruar, me një gjatësi prej 3 metrash, i cili është aq i hollë sa vështirë se mund të shihet. Kolektori i tij i dyllit është bërë nga materiali sintetik transparent. Qiriu është i gjatë 30 cm dhe periudha e djegies së tij qëndron afërsisht në 20 orë. Një instalim fiks i dritës romantike të qirinjve.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Fly Candle Fly”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *