Fleur

ABIESSE shpk

Kërkoni cmim nga shitësi

FLEUR përbëhet nga kërcell fleksibël prej bronzi dhe çeliku të lyer. Elementet e ndriçimit LED mund të konfigurohen si një projektor, i disponueshëm në disa madhësi dhe modele Spot 12°, Mesatar 24° ose i gjerë 41°, ose me një shpërndarës sferik ose konik për ndriçim gjithëdrejtues. Opsionet e montimit për FLEUR përfshijnë disa modele, si e zhytur ne tokë ose e vendosur në sipërfaqje.

Kategori: Etiketa: ,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Fleur”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *