Dyqani

Ndriçuesi Discovery

ABIESSE shpk

Kërkoni cmim nga shitësi

Ndriçuesi Discovery është një element modest, krejtësisht i munguar dhe pa material. Vëllimi i tij perceptohet vetëm kur ndizet, falë dritës që përshkruan sipërfaqen qendrore të emetimit. Rezultati është një dritë uniforme, ideale për ambiente pune. Zotësia e madhe optoelektronike të kompanisë, të kombinuara me një kulturë të plotë të dizajnit dhe me njohuri teknike teknologjike, prodhon një zgjidhje të përkryer për të gjitha qëllimet, e cila përkthen inovacionin në perceptim emocional.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Ndriçuesi Discovery”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *