Dyqani

Belladinotte

ABIESSE shpk

Kërkoni cmim nga shitësi

Belladinotte. Belladigiorno. Magjia e pasqyrës e sjellë në kopsht. Pothuajse rizbulimi/rikonceptimi i pasqyrës. Sipërfaqja reflektuese përdoret si mjet për të kamufluar dhe fshehur paisjen e ndriçimit.

Pasqyrimi i kontekstit mjedisor e bën trupin e ndriçuesit të padukshëm. Futja e një trupi artificial si një pasqyrë në një mjedis natyror është diçka befasuese dhe e papritur, por në të njëjtën kohë jashtëzakonisht spontane.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Belladinotte”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *