Dyqani

Laurastar Lift

Vanto Home

Kërkoni cmim nga shitësi

Laurastar Lift Plus krenohet me veçoritë 3-në-1 të Laurastar: Avulli i thatë mikrofin (DMS) për hekurosjen dhe avullin në presion të lartë, por gjithashtu për të vrarë mikroorganizmat rezistent ndaj larjeve në temperaturë të ulët, një pllakë 3D për të shmangur rrudhat. Rezultati? Këmisha dhe shtëpia juaj do të jenë në gjendje të përsosur falë gamës Laurastar Lift Plus. Me siguri do t’ju pëlqejnë ngjyrat me shkëlqim si roza, bluja dhe e zeza klasike me të cilat vjen Laurastar Lift Plus.

Kategori: Etiketa: , ,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Laurastar Lift”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *