Dyqani

Ndriçuesi Soleluna

ABIESSE shpk
(2 shqyrtime nga klientë)

Kërkoni cmim nga shitësi

Soleluna është ndërthurja e diellit dhe hënës. Është një ndriçues i përshtatshëm për ambjentet e jashtme. I përbërë nga material çeliku ai ka një formë rrethore shumë fine. Ndriçuesi Soleluna vjen nga Abiesse.

2 shqyrtim për Ndriçuesi Soleluna

  1. Oriald

    Pershendetje,

    Ka nevoje per lidhje direkte korrenti? Mund te me tregoni cmimin?

  2. Nesila Hajdini

    Pëshendetje, per informacione teknike ju lutem kontaktoni : [email protected] / [email protected] ose kontaktoni te ky nurmer : 0692065814 ( studio Ndricimi Abiesse )

Shtoni një shqyrtim

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *