Dyqani

Poltron lëkundëse

Almex Contract Furniture

Kërkoni cmim nga shitësi

Vera do të thotë orë të pafundme në ballkon me miq dhe barbeque.

Ju mblidheni pasdite dhe nuk është vonë për t’ju gjetur në agim në po të njëjtin vend. Me poltronen lëkundëse do ta shndërroni veranden tuaj në një parajsë të vërtetë.

Poltrone e varur me strukture metalike me jastëk dhe thurje bezhë.

 

Specifikimet

Thurje me xunkth

Bastun prej palme kacavjerrese

Stukturë metalike

Diametri 95-195 cm

Foleja 93x85x123 cm

 

Kategori: Etiketa: , , , , ,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Poltron lëkundëse”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *