Trieste

Almex Contract Furniture

Kërkoni cmim nga shitësi

Çadër e lëvizshme me strukturë alumini, skeleti i sipërm alumini dhe e mbuluar me pëlhurë Olefin me veshje kundër ujit. Hapja e konsolit. Sistem rrotullimi 360°.

Kategori: Etiketë:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Trieste”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *