Dyqani

Shezlloni Alfa – Almex Furniture

Almex Contract Furniture

Kërkoni cmim nga shitësi

Eshtë stili i sofistikuar ai që nxjerr në pah format e rrumbullakosura të Altantico-s që janë plotësisht pa skaje të mprehta.
Ky shezlong italian është bërë nga polipropileni i cilësisë së lartë, i cili është rezistent ndaj rrezeve UV dhe prodhohet sipas një procesi që respekton mjedisin.

Përshkrim

Alfa Sunlounger nga Almex Contract Furniture, është një karrige dielli e dizajnuar në mënyrë elegante në një formë origjinale që siguron rehati maksimale. Shezlloni Alfa ka një strukturë me linja organike të arritur nëpërmjet tubave  prej resine dhe një bazë sintetike me vetëajërosje. Një shezllon dielli modern me forma të thjeshta, gjithashtu ideal për përdorim në pishina, kopsht, det dhe plazh.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Shezlloni Alfa – Almex Furniture”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *