Gliss

Almex Contract Furniture

430.00

DIZAJNI: CLAUDIO DONDOLI – MARCO POCCI PEDRALI

Kategori:

Përshkrim

Gliss ka një formë të rehatshme dhe ergonomike, e cila merr frymëzimin e saj nga karriget ikonike të viteve ’50, të karakterizuara nga elementi dallues i vrimës rrethore në guaskën e karriges. Ky koleksion shquhet për komoditet dhe funksionalitet, në sajë të mbështetëses së lakuar që mundëson një përdorim praktik, si dhe përqafon trupin. Karrigia tip “lounge” është bërë me guaskë teknopolimere dhe këmbë lëkundëse në shufër çeliku dhe baza të këmbëve në dru frashëri.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Gliss”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *